Pieluchy formowane
Producenci
Koszyk
0 produktów

Kontakt
email

Pieluchy formowane

Pieluchy formowane

Pieluszki formowane to rozwiąznie, które mamy często wybierają, gdy zależy im na dużej chłonności pieluchy. Różnorodnośc materiałów, z których wykonane są pieluchy formowane pozwala na dużą dowolność i sprawia, że każda mama znajdzie pieluszkę odpowiednią dla swojego malucha.

Nazwa pieluszek związana jest ze specjalnym kształtem, formą, która pozwala
z łatwością założyć pieluszkę. Najczęściej pieluchy formowane mają kształt zbliżony do litery T, dzięki czemu zakłada się je błyskawicznie, a dziecko ma swobodę ruchów. Pielucha formowana świetniechłonie wilgoć. Cechą tych pieluszek jest brak warstwy PUL. Dlatego też, pieluszka formowana wymaga otulacza. Jest znakomita do zadań specjalnych, gdy niezbędna jest duża chłonność: na spacerze, w nocy czy w czasie podróży.

W naszej ofercie znajdą Państwo pieluszki z bawełny, bambusa czy mikrofibry, a także takie, w których materiały te są połączone,
by zagwarantować większy komfort użytkowania. pieluszki formowane występują zarówno w wersji one-size (zmieniają wielkość), jak i w wersji rozmiarowej. Tak, by każda mała pupa czuła się w nich dobrze.

W tej kategorii nie ma produktów.