O nas
Producenci
Koszyk
0 produktów

Kontakt
email

O nas

Witamy!

Jesteśmy rodzicami i chcemy dla naszych dzieci wszystkiego co najlepsze. Sklep powstał z myślą o dzieciach. Chcemy promować zdrowe pieluszkowanie i informować Rodziców o tym że mają wybór, i że warto poznać temat pieluszek wielorazowych. Większość dostępnych w sklepie pieluszek znamy z  własnego doświadczenia :). W temcie pieluszek wielorazowych jesteśmy obecni już (od 4 lata i chcemy się dzielić z Wami wiedzą i doświadczeniem na ten temat.

Kilka lat temu, nie wiedząc o innej możliwości, używaliśmy pieluch jednorazowych, jednak stale borykaliśmy się z zapaleniami dróg moczowych u naszej starszej córki. Kiedy dowiedzieliśmy się o pieluszkach wielorazowych, postanowiliśmy je wypróbować. W trakcie używania okazały się znakomite. Wraz ze zmianą sposobu pieluszkowania zmienił się też nas sposób myślenia, wychowywania, a nawet życia. Teraz nie zamienilibyśmy ich na nic innego. Dlaczego? Dlatego, że tak jest zdrowiej, ale też taniej i wygodniej oraz lepiej dla kolejnych pokoleń, które nie będą musiały żyć w obecności zużytych pieluch ich rodziców.

 Z pozdrowieniami

 Gosia i Sławek Jurczak (właściciele sklepu do sierpnia 2014 roku)

 

Witam... Państwo Jurczak odpieluchowali swoje maluszki i ukierunkowali swoje działania na inne obszary zarobkowe w swoim życiu a sklep swój sprzedali. Ja go od nich kupiłam i oczywiście chcę kontynuować to co zapoczątkowali... a byli jednymi z 3-4 sklepów internetowych w Polsce, którzy wpadli na pomysł umożliwienia mamom dostępu do pieluszek innych niż te masowo dostępne w sklepach...

Dlatego, ja kontynuuję ich "misję" bo...

Sklep powstał z myślą o dzieciach. Chcemy promować zdrowe pieluszkowanie i informować Rodziców o tym, że mają wybór, i że warto poznać temat pieluszek wielorazowych, o których wielu młodych Rodziców jeszcze nie wie.

Rodzice nie wiedząc o innej możliwości, używają pieluch jednorazowych, jednak zdarza się, że borykają się z zapaleniami dróg moczowych lub z innymi dolegliwościami typu uczulenia, odparzenia, wysypki, etc. Dowiadują się wtedy o pieluszkach wielorazowych, sięgają po nie i już w trakcie pierwszych dni używania okazuje się, że większość z nich dostrzega różnicę i pozytywną zmianę.

Chcemy takie pieluszki promować i sprzedawać jako alternatywę czegoś innego od tych, masowo dostępnych w sklepach, a przez to dać Rodzicom wybór produktu nie szkodzącego dzieciom, dbającego o ich zdrowie i komfort oraz w trosce o nasze środowisko.

Wielu Rodziców dzisiaj sięga po te pieluszki z różnych względów, szukając alternatywy przy problemach z pieluszkami jednorazowymi lub świadomie chcą wybrać ten produkt i powrócić do "nowoczesnej tradycji" pieluszek wielorazowych, których standard i jakość od tych sprzed kilkunastu lat jest zupełnie inna-lepsza. Są one zdrowe, wygodne, kolorowe...

Zachęcamy ze swojej strony do wyboru pieluszek wielorazowych lub ekologicznych jednorazowych,które przodują w ofercie naszego sklepu, obok innych ekologicznych i przydatnych przy pieluszkowaniu produktów.

Pozdrawiam serdecznie

Kamila Krupa