Nosidła
Producenci
Koszyk
0 produktów

Kontakt
email

Nosidła

Nosidła

Nosidełka dla dzieci są przyjazne dla zdrowia naszych maluszków, a także umożliwiają mamie swobodne wykonywanie różnych czynności (wolne ręce). Często sa wybierane przez tatusiów ze względu na nieco prostrzą, niż chusty, obsługę. Odpowiednio dobrane nosidełko świetnie sprawdzi się jako środek transportu zarówno malucha, jak i starszaka.

Nosidełko dla dziecka, by było bezpieczne i zdrowe powinno skutecznie podtrzymywać plecki malucha i otulać je. Nóżki dziecka noszonego w nosidełku miękkim przyjmują pozycję fizjologicznej żabki (podobnie, jak w chuście do noszenia dzieci). Szczególnie należy zwrócic na to uwagę wybierając nosidełko dla niemowlaka.
Jest wiele nosideł, które umożliwiają noszenia dzieci zarówno z przodu (zawsze brzuszek do brzuszka), jak i na plecach. Producenci proponują różne rozwiązania - pasy wiązane lub zapinane na rzepy, klamry. Pasy wypełniane dla większej wygody noszącego, jak i pasy zupełnie miękkie. Niektóre nosidełka dla dzieci przypominają wyglądem i funkcjonalnością chustę elastyczną - miękko otulają nawet najmniejsze dziecko. Wybór nosidła dla dziecka zależy od oczekiwań i gustu rodziców. Nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania dla wszystkich.

Sortuj według:
- MAMANIA - "Nosimy nasze dziecko" o chustonoszeniu i nie tylko (spis treści)
- MAMANIA - "Nosimy nasze dziecko" o chustonoszeniu i nie tylko (spis treści)
CLAUDE DIDIERJEAN-JOUVEAU
22,50zł  
 - MAMANIA - "Dobrze nosić"
- MAMANIA - "Dobrze nosić"
Evelin Kirkilionis
39,50zł