Jak szukać w tym sklepie?
Producenci
Koszyk
0 produktów

Kontakt
email

Jak szukać w tym sklepie?

Czy zdarzyło Ci się pomylić przy zakupie? Nie ta firma, nie ten produkt? Albo wyszukała/eś, że jest coś ciekawszego akurat, jak już produkty przyszły do Ciebie do domu?

Chcemy zapobieć takim sytuacjom, dlatego wprowadziliśmy i będziemy udoskanalać ten dział. Abyś mogła/mógł dowiedzieć się, jak zdobyć potrzebne informacje oraz wyszukać to, co Cię najbardziej interesuje i w odpowiedniej cenie.

Sklep Kraina Pieluszek oferuje wiele możliwości zdobycia informacji oraz wyszukiwania produktów pod odpowiednim kątem. Do tego połączony jest ze stroną informacyjną dotyczącą pieluszkowania wielorazowego www.wielorazowe.pl, a jeśli nadal trudno jest znaleźć odpowiedź na Twoje pytania, zawsze możesz skorzystać z formularza kontaktowego albo po prostu wysłać maila: sklep@krainapieluszek.pl.

Jeżeli szukasz produktów konkretnego producenta (WYSZUKIWANIE PRODUKTÓW DANEGO PRODUCENTA), skorzystaj z wyszukiwania produktów pod tym kątem. Możesz to zrobić na dwa sposoby: z lewej strony, pod okienkiem z kategoriami, jest okienko PRODUCENT. Wybierz, którego szukasz i kliknij na niego, a pojawią się wszystkie jego produkty. Druga możliwość to skorzystanie z odnośników na samym dole strony. Są tam nazwy wszystkich producentów. Kliknij na szukanego przez Ciebie, a wyświetlą się wszystkie jego produkty. Dodatkowo z przodu opisu każdego produktu drukowanymi literami jest napisana nazwa producenta.

Jeżeli chcesz znaleźć PRODUKTY SZCZEGÓLNIE TANIE, szukaj w dziale PROMOCJE,  a także TANIE PIELUCHOWANIE, gdzie umieszczane są produkty przeceniane i najtańsze.