Ile zaoszczędzisz?
Producenci
Koszyk
0 produktów

Kontakt
email

Ile zaoszczędzisz?

 

Przy pomocy naszego kalkulatora sam(a) możesz policzyć ile kosztują Cię pieluchy jednorazowe:

Wiek dziecka: miesięcy
Cena paczki pieluch jednorazowych:
W paczce znajduje się: pieluch
 
Twoje dziecko zużyło już: pieluch
Kosztowały Cię już:
Używając pieluch jednorazowych prawdopodobnie wydasz na nie jeszcze:
W sumie koszt pieluch jednorazowych:


Noworodek zużywa  ok. 12 pieluch na dobę (tak było z jedną z naszych córek). Często przy każdym karmieniu jest i przewijanie. Potem liczba zużywanych pieluch zmniejsza się do ok. 8 na dobę. Powyżej pół roku to ok. 6 pieluszek na dobę. Oczywiście czasem mniej czasem więcej, w zależności od dziecka. 

Licząc przeciętnie za paczkę pieluch jednorazowych 52 zł i przeciętną liczbę pieluch w paczce 64 sztuki, wychodzi za pieluchę ponad 80 groszy.

Licząc dokładnie:

Pierwsze 3 miesiące : 12 (pieluch) * 3 (miesiące) = 12 (pieluch) * 90 (dni) = 1080 (pieluch)  =  864 zł
3 -  6 miesięcy: 8 (pieluch) * 3 (miesiące) = 8 (pieluch) * 90 (dni) = 720 (pieluch)  = 576 zł
6 - 30 miesięcy:  6 (pieluch) * 24 (miesiące) = 6 (pieluch) *  730 (dni) = 4380 (pieluch) = 3504 zł
W rezultacie całkowity wydatek  to 4944 zł!

 więcej na www.krainapieluszek.info >>>

 

Czym są nowoczesne pieluchy wielorazowe z materiału?

Jeżeli masz dość ciągłego kupowania olbrzymiej ilości pieluch oraz chcesz troszczyć się o zdrowie i komfort Twojego dziecka, to zapraszamy do naszego sklepu!

Koniec ze stosami zużytych pieluch czekających w kolejce na wyniesienie do kosza na śmieci! Teraz możesz za pomocą niewielkiej liczby pieluch wielorazowych przejść bezpiecznie cały okres pieluchowania nie tylko jednego Twojego dziecka, ale także następnych! W naszym sklepie sprzedajemy nie tylko pieluchy wielokrotnego użytku, ale także inne wyszukane artykuły dla małych dzieci oraz mam.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat pieluchowania: czemu warto używać pieluch z materiału (dział: Zdrowiej, taniej...) oraz jak używać  nowoczesnych pieluch wielorazowych (dział: Jak używać?), a także z zaletami konkretnych rodzajów pieluch ...a także wszystkim, co przydaje się na cały okres pieluchowania (dział: Co wybrać?)!!! W dziale "O nas" znajdziesz kilka informacji o nas i o tym, jak zrodził się pomysł na tę stronkę.

Oferujemy Ci nowoczesne, maksymalnie łatwe w obsłudze (zupełnie tak, jak jednorazowe) i utrzymaniu, a ponadto bardzo ładne pieluszki wielorazowe z materiału. Znajdziesz tu też majteczki treningowe (pomagające w treningu czystości), specjalne kąpielówki na basen i inne.

Zapraszamy