CHUSTY do noszenia dzieci
Producenci
Koszyk
0 produktów

Kontakt
email

CHUSTY do noszenia dzieci

Chusty do noszenia dzieci są znane od starożytności. Umożliwiają zaspokojenie podstawowych potrzeb dziecka: bliskości i poczucia bezpieczeństwa. Są przyjazne dla zdrowia naszych maluszków, a także umożliwiają mamie swobodne wykonywanie różnych czynności (wolne ręce). Dziecko jest naturalnie predysponowane do tego, by być noszone.

Bliskość rodzica pomaga maluchowi uporać się z kolką czy bolesnym ząbkowaniem.
Noszenie zaspokaja potrzebę bliskości i kontaktu dziecka. Dla taty  jest sposobem na stworzenie więzi z dzieckiem i wzmocnienie wiary w  swoje kompetencje rodzicielskie.
Chusta do noszenia dziecka zapewnia stały kontakt z ciałem osoby noszącej ,stanowi naturalny masaż dziecka. Noszenie  pozwala też na takie ułożenie nóg malucha, które może leczyć dysplazję, jak i jej zapobiegać.


Chusta do noszenia dzieci ma wiele twarzy: chusty tkane (z bawełny,  bambusa,
z domieszką lnu, jedwabiu) chusty elastyczne, chusty kółkowe, mei-tai. Na potrzeby chustonoszenia opracowano specjalne akcesoria m. in. golfy dla dwojga, polary z wszytym panelem do noszenia dzieci. Przydatne mogą być również getry dla dzieci (łatwo nałożyć i zdjąć dziecku w chuście).


Jeśli mają państwo jakieś pytania, wątpliwości, jeśli potrzebują Państwo rady, chcą dowiedzieć się Państwo, jaka chusta do noszenia dziecka będzie dobra dla Was  – zapraszamy do zadawania pytań. Osoby z Siedlec i okolic zapraszamy na indywidualne konsultacje i porady chustowe. Wystarczy do nas napisać lub zadzwonić i umówić się na warsztaty lub indywidualną naukę wiązania chusty do noszenia dzieci.

Sortuj według:
- MAMANIA - "Nosimy nasze dziecko" o chustonoszeniu i nie tylko (spis treści)
- MAMANIA - "Nosimy nasze dziecko" o chustonoszeniu i nie tylko (spis treści)
CLAUDE DIDIERJEAN-JOUVEAU
22,50zł 14,50zł  
- NATIBABY - Tkana chusta do wiązania (Standard)
- NATIBABY - Tkana chusta do wiązania (Standard)
4,6 m kolor DAKAR
189,00zł  
 - MAMANIA - "Dobrze nosić"
- MAMANIA - "Dobrze nosić"
Evelin Kirkilionis
39,50zł 33,50zł